Pracownia RTG

Skierowanie do pracowni RTG

Cennik usług

Instrukcja obsługi programu do przeglądania badań tomograficznych 3D

W celu zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych do Państwa dyspozycji oddajemy jeden z najlepszych na rynku systemów badań pantomograficznych. Badania pantomograficzne pozwalają na szybki przegląd stanu uzębienia Pacjenta oraz na zaplanowanie leczenia i przedstawienie planu leczenia Pacjentowi. Dzięki stosowanemu systemowi KODAK 9000 3D nowej generacji oferujemy Państwu najwyższe cyfrowe standardy. Wysoka diagnostyczna jakość badań wynika z wysokich kwalifikacji i doświadczenia naszego personelu, a także z innowacyjnych technologicznych rozwiązań Carestream Dental. Cyfrowe badania są wydawane w specjalnym wielofunkcyjnym formacie medycznym z załączoną przeglądarką, a także w powszechnie stosowanych formatach obrazowania.

 

 

foto1

 

Technologia 3D wkracza w każdą dziedzinę stomatologii i sukcesywnie staje się coraz bardziej priorytetowym narzędziem diagnostycznym wspomagającym lekarza w procesie leczenia i komunikacji z Pacjentem. Dotychczas tomografie ze względu na wysoka dawkę promieniowania, koszt procedury oraz małą dostępność były wykorzystywane przede wszystkim w leczeniu implantoprotetycznym oraz chirurgii twarzowo-szczękowej.

Dzięki pojawieniu się stomatologicznych aparatów tomografii wolumetrycznej (CBCT) dostępność i zastosowanie badań 3D w stomatologii staje się obecnie bardziej powszechna. Dziś stomatologiczne 3D to nie tylko implantologia. Rentgen 3D zebów wykorzystywany jest do diagnostyki torbieli. cyst, ekstrakcji zębów mądrości. Z tego narzędzia często korzystają ortodonci, planując i kontrolując leczenie (mesiodensy, zęby zatrzymane), oraz lekarze wykonujący leczenie endodontyczne.Kodak_9000_3D1

 

Do Państwa dyspozycji oferujemy RTG 3D zębów o jednej z najwyższych rozdzielczości na rynku. Rentgen stomatologiczny KODAK 9000 3D wykonuje badania o rozdzielczości od 0,076 mm (76 mikronów). Tego typu badanie 3D celowane (5 cm średnica x 3,7 cm wysokość) nie tylko obciąży Pacjenta niską dawką promieniowania (niższą zazwyczaj nawet od standardowego pantomogramu), ale dzięki wysokiej precyzji pozwoli Państwu na absolutnie pełną diagnostykę stanu rzeczywistego bez konieczności wykonywania dodatkowych badań RTG i zaplanowanie leczenia. Do Państwa dyspozycji jest również tryb rozszerzony badania, obejmujący skan 3D uzębienia pełnej żuchwy lub szczęki Pacjenta.

Stomatologiczna tomografia CBCT to nie tylko diagnostyka stanu rzeczywistego dla lekarza. To również bardzo dobre narzędzie komunikacji w relacji lekarz – Pacjent do przedstawienia planu leczenia i rokowań.

Zapraszamy do współpracy gabinety Stomatologiczne
Pracownia jest otwarta w dniach:
Poniedziałek 9.00 – 20.00
Wtorek 9.00 – 20.00
Środa 10.00-20.00
Czwartek 10.00-20.00
Piątek 9.00-20.00

PRZYKŁADY ZDJĘĆ PANORAMICZNYCH

foto4

foto3

 

                                                                                                           

                                                                                                             PRZYKŁADY ZDJĘĆ CEFALOMETRYCZNYCH

 

 

                                                           

                                                                                                                          PRZYKŁADY ZDJĘĆ 3D – PUNKTOWE

 

                                                             

                                                                                                                                  PRZYKŁADY ZDJĘĆ 3D – SZCZĘKA

 

 

                                                                                                                                 

      PRZYKŁADY ZDJĘĆ 3D – ŻUCHWA

 

 

                                                           

                                                                                                                                  PRZYKŁADY ZDJĘĆ 3D – DZIECKO

 

Elektroniczny system składania wniosków

MediRaty

MediRaty to pierwszy w Polsce program finansowania („pożyczka medyczna”) płatnych usług medycznych skierowany wyłącznie do branży medycznej. Szeroki wachlarz finansowanych zabiegów oraz bardzo dogodne warunki sprawiają, że MediRaty są doskonałym rozwiązaniem dla Pacjenta, który potrzebuje skorzystać z usług medycznych na najwyższym poziomie, ale bez zbędnego obciążania budżetu domowego czy czekania w kolejce.

Studio stomatologii estetycznej