Nasze usługi

Stomatologia zachowawcza

Stomatologia zachowawcza pozwala w sposób estetyczny uzupełnić niezbyt duże ubytki próchnicowe oraz korygować kształt zębów i linii uśmiechu.Dzięki stosowaniu formówek można uzyskać idealny efekt estetyczny, odtworzyć anatomiczny kształt i punkty styczne między zębami.

Różnorodność materiałów i metoid pozwala imitować naturę (jeżeli jest perfekcyjna) lub ją poprawiać, dążąc do doskonałości. Emil Zola powiedział, że artysta jest nikim bez talentu a talent jest niczym bez pracy.

Dobieranie koloru, rozkładu cieni, przebarwień, przezierności jest dużą sztuką. Należy pamiętać, że właśnie minimalne różnice decydują o indywidualnym charakterze zębów, a umiejętność ich odtwarzania o efekcie estetycznym.

zachowawcza-bottom

 

 

 

 

 

stom-zach-1 (1)

 

 

 

 

 

 

 

 

Centralne siekacze – różnorodność kształtów, wielkości, koloru, przezierności.

stom-zach-2 (1)

 

 

 

 

 

 

 

 

Narysowana mapa kolorystyczna zębów ułatwia uzyskanie idealnego efektu estetycznego w leczeniu zachowawczym.

 

Elektroniczny system składania wniosków

MediRaty

MediRaty to pierwszy w Polsce program finansowania („pożyczka medyczna”) płatnych usług medycznych skierowany wyłącznie do branży medycznej. Szeroki wachlarz finansowanych zabiegów oraz bardzo dogodne warunki sprawiają, że MediRaty są doskonałym rozwiązaniem dla Pacjenta, który potrzebuje skorzystać z usług medycznych na najwyższym poziomie, ale bez zbędnego obciążania budżetu domowego czy czekania w kolejce.

Studio stomatologii estetycznej