Nasze usługi

100 % Cyrkon Prettau (CAD/CAM)

 

Są to najnowoczesniejsze, pełnoceramicze prace protetyczne, wykonywane metodą CAD/CAM .

Tą metodą mozna wykonywać onlaye, pojedyncze korony, oraz mosty na własnych zębach i na implantach do 14 punktów.

System obróbki jest 5-osiowy M5, sterowany komputerow. Używa się automatycznego skanera optycznego S600. Daje to możliwość frezowania z dokładnością do 5 mikronów.

 

cadcam-5-tec11

 

Porcelana PRETTAU ma szereg dodatkowych cech, które wyróżniają ją w stosunku do prac z klasycznego cerkonu, między innymi ma lepsze walory estetyczne ( jest bardziej przezierna gdyż przepuszcza światło tak jak tkanki naturalnego zęba ) i nie powoduje scierania zębów przeciwstawnych bo jest idealnie gładka .

DSC_0958PMMA

 

Przy rozległych mostach zalecane jest wykonanie wcześniej konstrukcji frezowanej w żywicy PMMA. Taka podbudowa pozostaje w ustach pacjenta od 6 do 8 miesięcy.

Celem pracy z wersją tymczsopwą jest możliwość spęłnienia wszystkich oczekiwań pacjenta związanych z protezą i wprowadzenie zgodnie z jego sugestiami drobnych zmian w estetyce pracy ostatecznej.

W tym okresie docierają się także niuanse zgryzowe i w ostatecznej protezie nie musi się wykonywać jakichkolwikt korekt.

 

PRETTAU_1  PRETTAU_2

 

PRETTAU

Rezultatem końcowym jest piękna, funkcjonalna , idealnie precyzyjna i stabilna odbudowa protetyczna.

 

 

 

Elektroniczny system składania wniosków

MediRaty

MediRaty to pierwszy w Polsce program finansowania („pożyczka medyczna”) płatnych usług medycznych skierowany wyłącznie do branży medycznej. Szeroki wachlarz finansowanych zabiegów oraz bardzo dogodne warunki sprawiają, że MediRaty są doskonałym rozwiązaniem dla Pacjenta, który potrzebuje skorzystać z usług medycznych na najwyższym poziomie, ale bez zbędnego obciążania budżetu domowego czy czekania w kolejce.

Studio stomatologii estetycznej