Nasze usługi

Licówki

 

GLAMSMILE – licówki to nowa opatentowana, stosowana już od 5 lat w stomatologii estetycznej technologia. Pozwala uzyskać uśmiech o którym marzą pacjenci przy minimalnej ingerencji w tkanki zęba.

Dzięki tej metodzie można poprawić zarówno kształt, kolor jak i położenie zębów w łuku, można pozamykać szpary między zębami i trwale je wybielić – nawet w przypadku ostrych zmian koloru wywołanych przyjmowaniem tetracyklin, można też poprawić efekt leczenia ortodontycznego po zdjęciu aparatu stałego.
Wskazania do zakładania licówek GLAMSMILE są nieco inne niż w przypadku licówek tradycyjnych. Zakłada się je na 12 zębów na górze i/lub na dole, bez lub przy minimalnym preparowaniu tkanek zęba, oczywiście po wyleczeniu ubytków próchnicowych. Są bardzo cienkie, można więc nimi korygować kolor i tylko niewielkie wady, nie tak jak w przypadku technologii tradycyjnej kiedy licówką można odbudować nawet 30 % uszkodzenia. Niewątpliwym plusem tej metody jest brak szlifowania.

Efekt leczenia można jeszcze dodatkowo wzmocnić przeprowadzając wcześniej wybielanie zębów przy pomocy tradycyjnej metody nakładkowej lub lampy Beyond.
W metodzie GLAMSMILE licówki wykonywane są z porcelany lub kompozytów hybrydowych. Podczas pierwszej wizyty pobiera się wyciski i wykonuje techniką cyfrową zdjęcia zębów i twarzy z przodu i z profilu. Ustala się również z pacjentem jego oczekiwania.

Wyciski i zdjęcia wysyłane są do autoryzowanego laboratorium w Belgii, skąd po okresie około 2 tygodni otrzymuje się w specjalnym opakowaniu wykonane techniką CAD/CAM licówki.
Podczas drugiej wizyty nakłada się licówki na zęby używając takich samych materiałów jak przy licówkach tradycyjnych. Jest to prosty zabieg, bo licówki są już wstępnie ustawione w specjalnej szynie ułatwiającej ich pozycjonowanie. Na koniec pozostaje jedynie usunięcie nadmiarów i prace wykończeniowe. Licówki GLAMSMILE są wytrzymałe, a ponieważ są bardzo cienkie pozwalają uniknąć szlifowania zdrowych zębów, tak więc nie ma potrzeby stosowania znieczuleń i żadnych innych zabiegów.

SE+ Studio Stomatologii Estetycznej jest jednym z pierwszych miejsc w Polsce które posiada autoryzację umożliwiającą ich wykonywanie. 

 

                             Przed                                                Po

zeby 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pacjent

Pacjentka przed założeniem licówek Glam Smile

 

zeby2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pacjentka po założeniu licówek Glam Smile

 

zeby3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dla zabezpieczenia licówek, każdemu pacjentowi wykonuje się specjalne szyny, które powinien używać podczas snu.

 

pacjent_8_9

Elektroniczny system składania wniosków

MediRaty

MediRaty to pierwszy w Polsce program finansowania („pożyczka medyczna”) płatnych usług medycznych skierowany wyłącznie do branży medycznej. Szeroki wachlarz finansowanych zabiegów oraz bardzo dogodne warunki sprawiają, że MediRaty są doskonałym rozwiązaniem dla Pacjenta, który potrzebuje skorzystać z usług medycznych na najwyższym poziomie, ale bez zbędnego obciążania budżetu domowego czy czekania w kolejce.

Studio stomatologii estetycznej