Nasze usługi

Podniesienie dna zatoki szczękowej

 

Podniesienie dna zatoki szczękowej ( sinus lift ) jest zabiegiem umożliwiającym leczenie przy pomocy implantów w okolicach bocznych szczęki w przypadku dużego zaniku wyrostka zębodołowego. 

Dno zatoki szczękowej obniża się najczęściej po utracie zębów na skutek długotrwałego noszenia protez osiadających. W SE+ Studio Stomatologii Estetycznej zwykle wykonujemy to jednoczasowo, równocześnie z wprowadzeniem implantów. Stosujemy do tego materiały szwajcarskiej firmy Geistlich – Bio Oss, Bio Gide, gdyż zapewniają najlepszy długotrwały efekt leczenia. 

Bio Oss w sposób idealny pobudza procesy formowania kości oraz gojenia tkanek spełniając funkcję rusztowania dla wprowadzanych implantów i najlepszy proces osteointegracji. 

Materiał Bio Oss i Bio Gide został zastosowany u ponad 5 milionów pacjentów na całym świecie co zostało udokumentowane licznymi publikacjami i doniesieniami klinicznymi.

 

    teaserbox_2452965794    teaserbox_2452965788

Elektroniczny system składania wniosków

MediRaty

MediRaty to pierwszy w Polsce program finansowania („pożyczka medyczna”) płatnych usług medycznych skierowany wyłącznie do branży medycznej. Szeroki wachlarz finansowanych zabiegów oraz bardzo dogodne warunki sprawiają, że MediRaty są doskonałym rozwiązaniem dla Pacjenta, który potrzebuje skorzystać z usług medycznych na najwyższym poziomie, ale bez zbędnego obciążania budżetu domowego czy czekania w kolejce.

Studio stomatologii estetycznej