Nasze usługi

Nasi pacjenci

 

Przypadek 1:

Pacjentka zgłosiła się z brakami zębowymi w szczence górnej. Pozostałe zęby ze wskazań chirurgicznych zostały usunięte. Po okresie 2 tygodni wprowadzono w szczękę górną 6 implantów i uzupełniono brakującą kość materiałem Bio Oss i Bio Guide. Pół roku później pacjentce wykonano ostateczną odbudowę zębów górnych – most licowany porcelaną.

Przypadek 2:

Młoda osoba z brakami 4 górnych siekaczy i bardzo dużym zanikiem wyrostka zębodołowego. Pacjentce wykonano przeszczepy kości własnej połączone z materiałem Bio Oss i Bio Guide, Po 5 miesiącach wprowadzono 4 implanty, po następnych 6 miesiącach wykonano korony porcelanowe cerkon na indywidualnych łącznikach cerkonowych.

Przypadek 3:

Uzupełnienia bezzębia żuchwy implantami wykonanymi w systemie Ankylos.

Przypadek 4:

Pacjent z brakami częściowymi górnymi i dolnymi. Usunięto zęby ze wskazań chirurgicznych pozostawiająć górną szczękę bezzębną a w żuchwie braki skrzydłowe. Wprowadzono 6 implantów w szczence i 5 w żuchowie. Po okresie osteointegracji odbudowano szczękę i żuchwę uzupełnieniami stałymi porcelanowymi na cerkonie i łacznikach tytanowych.

Elektroniczny system składania wniosków

MediRaty

MediRaty to pierwszy w Polsce program finansowania („pożyczka medyczna”) płatnych usług medycznych skierowany wyłącznie do branży medycznej. Szeroki wachlarz finansowanych zabiegów oraz bardzo dogodne warunki sprawiają, że MediRaty są doskonałym rozwiązaniem dla Pacjenta, który potrzebuje skorzystać z usług medycznych na najwyższym poziomie, ale bez zbędnego obciążania budżetu domowego czy czekania w kolejce.

Studio stomatologii estetycznej