lekarz stomatolog Radosław Witkowski

Specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej, implantolog.

 

W 1992 roku uzyskał dyplom lekarza na oddziale stomatologii wydziału lekarskiego Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. W 1995 roku ukończył specjalizację z zakresu chirurgii stomatologicznej w Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej AM we Wrocławiu. Od 1998 pracował jako asystent na oddziale Chirurgii Szczękowo-Twarzowej Wojewódzkiego Centrum Medycznego w Opolu. W roku 1999 rozpoczął pracę jako asystent, a następnie starszy asystent w Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W 2002 r. złożył egzamin specjalizacyjny drugiego stopnia z zakresu chirurgii szczękowo-twarzowej.

Jest członkiem:

Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego,

Polskiego Towarzystwa Chirurgii Jamy Ustnej i Szczękowo-Twarzowej ,

Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej.

Odbył praktyczne i teoretyczne szkolenia w systemach implantologicznych Branemark, Replace, Frialit, Ankylos, Straumann, Camlog, 3i, Alpha Bio, uzyskując autoryzację tych systemów.

Bral udział w zagranicznych szkoleniach implantologicznych w ramach systemu Branemark we Włoszech (Mediolan), w Portugalii (Lizbona), w Stanach Zjednoczonych, oraz systemu Straumann w Szwajcarii (Bern). Uczestniczył w kursach z zakresu osteodystrakcji systemu SIS (Implanty osteodystrakcyjne) w Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej w Austrii (Gratz) w 2000 roku oraz w programie szkoleniowym systemu osteodystrakcji firmy Medartis w Niemczech (Jena) w 2005 roku. Ze względu na zainteresowanie trudniejszą odmianą implantoprotetyki, odbył szkolenia z zakresu implantologii czaszkowej oraz wykonawstwa epitez twarzy w Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej oraz pracowni epitez Szpitala w Moriston w Walii w 2003 roku.

Uczestniczył w międzynarodowych oraz krajowych kongresach EACMFS, EAO, OSIS, w Holandii, Szwajcarii, Finlandii, Szkocji, Francji, Stanach Zjednoczonych. Wykonuje zabiegi z zakresu implantoprotetyki i chirurgii rekonstrukcyjnej twarzy oraz jamy ustnej w kraju i za granicą.
Jest konsultantem w wielu renomowanych ośrodkach.
Jest mentorem firmy NOBEL BIOCARE.

Elektroniczny system składania wniosków

MediRaty

MediRaty to pierwszy w Polsce program finansowania („pożyczka medyczna”) płatnych usług medycznych skierowany wyłącznie do branży medycznej. Szeroki wachlarz finansowanych zabiegów oraz bardzo dogodne warunki sprawiają, że MediRaty są doskonałym rozwiązaniem dla Pacjenta, który potrzebuje skorzystać z usług medycznych na najwyższym poziomie, ale bez zbędnego obciążania budżetu domowego czy czekania w kolejce.

Studio stomatologii estetycznej