dr n. med Agnieszka Biel

Specjalizuje się w chirurgii szczękowo-twarzowej.

Dyplom lekarza stomatologa uzyskała w 2002 roku na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. W 2003 roku skończyła Akademię Ekonomiczną w Krakowie – Szkołę Przedsiębiorczości i Zarządzania – zakres zarządzania usługami medycznymi.

W 2001 roku odbyła staż na Uniwersytecie Kopenhaskim w Danii w Detal School in Copenhagen, Faculty of Health Sciences. Specjalizuje się w leczeniu chirurgicznym, jest w trakcie specjalizacji z zakresu chirurgii szczękowo-twarzowej.

Odbyła szkolenia potwierdzone certyfikatami dotyczące chirurgicznego leczenia chorób przyzębia przy pomocy materiału Emdogain, Bio Oss, Bio Guide, leczenia implantami firmy Straumann.

Brała udział w konferencjach Polskiego Towarzystwa Chirurgii Jamy Ustnej i Szczękowo – Twarzowej.
Interesuje się również stomatologią zachowawczą i estetyczną ( kursy z zakresu nowoczesnych metod profesjonalnego wybielania zębów, estetyki wypełnień kompozytowych, radiowizjografii i endodoncji, oraz psychologicznych aspektów relacji między pacjentem i lekarzem).

Jest członkiem PTS – Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego.

Elektroniczny system składania wniosków

MediRaty

MediRaty to pierwszy w Polsce program finansowania („pożyczka medyczna”) płatnych usług medycznych skierowany wyłącznie do branży medycznej. Szeroki wachlarz finansowanych zabiegów oraz bardzo dogodne warunki sprawiają, że MediRaty są doskonałym rozwiązaniem dla Pacjenta, który potrzebuje skorzystać z usług medycznych na najwyższym poziomie, ale bez zbędnego obciążania budżetu domowego czy czekania w kolejce.

Studio stomatologii estetycznej