lekarz dentysta Justyna Czechowska

Absolwentka Oddziału Stomatologii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagielońskiego.
W trakcie studiów brała czynny udział w endodontycznym i chirurgicznym kole naukowym.
W 2009 roku odbyła staż podyplomowy  w szpitalu MSWiA w  Krakowie.

Specjalizuje się w stomatologii zachowawczej, estetycznej oraz w leczeniu endodontycznym pod mikroskopem. Wszystkie zabiegi wykonuje w powiększeniu. Swoją drogę zawodową wiąże i rozwija w kierunku endodoncji mikroskopowej. Umiejętności i kwalifikacje podnosi poprzez udział w licznych kursach i konferencjach.

W 2012 ukończyła Curriculum Endodontyczne oraz po pomyślnie zdanym egzaminie praktycznym i teoretycznym otrzymała tytuł endodonty.

Curriculum Endodontyczne PTE (Polskie Towarzystwo Endodontyczne) jest formą kształcenia podyplomowego obejmującego cykl 6 szkoleń, ma na celu podwyższenie poziomu wiedzy oraz poszerzenie umiejętności praktycznych w zakresie diagnostyki i terapii chorób miazgi i tkanek okołowierzchołkowych zgodnie z wytycznymi Europejskiego Towarzystwa Endodontycznego (ESE). Szkolenie obejmuje również zagadnienia w zakresie minimalizacji powikłań związanych z leczeniem endodontycznym oraz mikrochirurgii endodontycznej.

Jest członkiem:

Polskiego Towarzystwa Endodontycznego (PTE)

Europejskiego Towarzystwa Endodontycznego (ESE)

 

Elektroniczny system składania wniosków

MediRaty

MediRaty to pierwszy w Polsce program finansowania („pożyczka medyczna”) płatnych usług medycznych skierowany wyłącznie do branży medycznej. Szeroki wachlarz finansowanych zabiegów oraz bardzo dogodne warunki sprawiają, że MediRaty są doskonałym rozwiązaniem dla Pacjenta, który potrzebuje skorzystać z usług medycznych na najwyższym poziomie, ale bez zbędnego obciążania budżetu domowego czy czekania w kolejce.

Studio stomatologii estetycznej