dr n. med Barbara Książkiewicz – Jóźwiak

Specjalista stomatologii ogólnej i protetyki stomatologicznej.

Pełni funkcję kierownika klinicznego, naukowego oraz konsultanta w Studiu Stomatologii Estetycznej. Studia medyczne ukończyła w 1977 roku na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Pracowała jako asystent w Katedrze Protetyki Instytutu Stomatologii U.J.,tam też uzyskała tytuł specjalisty pierwszego stopnia z zakresu stomatologii ogólnej, drugiego stopnia z protetyki stomatologicznej, oraz tytuł doktora nauk medycznych. Specjalizuje się w kompleksowym leczeniu trudnych przypadków, leczeniu protetycznym, w stomatologii estetycznej, oraz w implantoprotetyce. Jest konsultantem w renomowanych ośrodkach w Krakowie i Warszawie. Jest członkiem krajowych i zagranicznych towarzystw naukowych:

 

 

Jest członkiem krajowych i zagranicznych towarzystw naukowych:

PTS – Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego,

OSIS – Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Implantologii Stomatologicznej,

CEiA – Central European Implant Academy,

EPA – European Prosthodontic Association,

EAO – European Association for Osseointegration,

gIDE – Global Institute for Dental Research przy Uniwersytecie UCLA w Los Angeles.

 

Odbywała staże i szkolenia z zakresu estetycznego leczenia protetycznego w ośrodkach w:

Szwajcarii – (Uniwersytet w Genewie, Bernie, kliniki w Zurychu, Lucernie),

Wielkiej Brytanii – (Uniwersytet w Londynie, ośrodki w Bristolu, Leeds),

Szwecji – (Sztokholm, Lund), Austrii – (Wiedeń),

Stanów Zjednoczonych – (Boston, Nowy Jork, San Diego),

Francji – (Paryż),

Włoch – (Mediolan),

Niemiec – (Kolonia)

Portugalii (Klinika Malo).

Uczestniczyła w praktycznych i teoretycznych kursach w systemach implantologicznych Straumann, Nobel Biocare ( Branemark, Replace ), Frialit (Xive, Ankylos ), w kursach sterowanej regeneracji kości ( Bio Oss, Bio Guide), oraz leczenia chorób przyzębia materiałem Emdogain. Posiada certyfikaty potwierdzające czynne uczestnictwo w powyższych szkoleniach i kursach, oraz autoryzujące Studio Stomatologii Estetycznej do prowadzenia w nim leczenia powyższymi metodami i materiałami.

Ukończyła gIDE Master Clinician Program in Implant Dentistry na Uniwersytecie UCLA, oraz Advanced Master Clinician Alumni Course w Los Angeles.

Elektroniczny system składania wniosków

MediRaty

MediRaty to pierwszy w Polsce program finansowania („pożyczka medyczna”) płatnych usług medycznych skierowany wyłącznie do branży medycznej. Szeroki wachlarz finansowanych zabiegów oraz bardzo dogodne warunki sprawiają, że MediRaty są doskonałym rozwiązaniem dla Pacjenta, który potrzebuje skorzystać z usług medycznych na najwyższym poziomie, ale bez zbędnego obciążania budżetu domowego czy czekania w kolejce.

Studio stomatologii estetycznej