HOLLYWOOD SMILE

25 sierpnia 2017

Każdy marzy o śnieżno-białym uśmiechu- aktorzy podziwiani przez nas mają przepiękne lśniące , białe zęby. W rzeczywistości jest to zasługa grafików komputerowych i programów typu Photoshop. Taka biel nie jest prawdziwym kolorem i praktycznie nie występuje w naturze. Naturalny kolor zębów jest ciemniejszy ,bardziej żółtawy lub zimnoszary. Każdy człowiek ma inny odcień zębów natomiast dzięki wybielaniu można nadać im o wiele jaśniejszy kolor i usunąć przebarwienia.

HOLYWOOD SMILE 2

 

Zęby można wybielać na wiele sposobów, ale jedynie medyczne wybielanie zębów, które jest częścią stomatologii estetycznej, można uznać za skuteczne i bezpieczne, gdyż wykonywane jest po okiem dentysty. Do gabinetowego wybielania używa się najczęściej lamp halogenowych lub lamp typu LED, które emitują różne ciepło światła. Wpływa to zarówno na efekty wybielania jak i na wrażliwość dziąseł i zębów.

POLUS

 

LAMPA Beyond Polus

Wybielanie zębów metodą Beyond Polus polega na trzykrotnym nałożeniu żelu wybielającego na powierzchnię zębów, który jest  aktywowany pod wpływem światła z akceleratora błękitne Światło przyspiesza proces wybielania zębów. Zabieg wybielania odbywa się na jednej wizycie w gabinecie stomatologicznym i trwa ok. 90 minut. Zabieg wybielania metodą BEYOND jest całkowicie bezpieczny i każdorazowo wykonuje go lekarz stomatolog. Efekt pozostaje widoczny przez ok. 2 lata.

Zapraszamy Państwa do naszej Kliniki .Przypominamy o promocji na wybielanie lampą Beyond Polus, nadal obowiązuje akcja Uśmiechnięte poniedziałki”.

 HOLYWOOD SMILE