APARAT ORTODONTYCZNY, Aparat Stały | Studio SE

21 lipca 2017

APARAT ORTODONTYCZNY, Aparat Stały | Studio SE

Stałe aparaty ortodontyczne

są sprawdzoną i skuteczną metodą leczenia wad zgryzu Nie każdy z pacjentów jednak decyduje się na nie ze względu na estetykę…

Często z aparatu niewidocznego korzystają aktorzy, politycy, prezenterzy, osoby publiczne jednak grupa ta stale poszerza się gdyż ze względu na swoje zalety lingwalny aparat staje się coraz bardziej popularny.

aparat3

Inną alternatywą jest wykonana z termoplastycznego silikonu przeźroczysta i miękka nakładka, którą można swobodnie wyjmować. Z rozwiązania tego typu na całym świecie skorzystało już ponad 3 miliony osób. Aparaty Invisalign dostępne są w ponad 45 krajach w tym m.in. w USA, Kanadzie, krajach Europy, Chinach i Japonii. Cena leczenia uzależniona jest od złożoności wady i czasu leczenia.

Invisalign jest przezroczystym aparatem prostującym zęby, dzięki któremu na Twojej twarzy zagości wymarzony piękny uśmiech.

Wykorzystując zaawansowaną technologię obrazowania 3D, w metodzie Invisalign tworzony jest kompletny plan prostowania zębów, uwzględniający przesunięcie z początkowej do pożądanej pozycji na podstawie zaleceń Lekarza Invisalign.

Następnie przygotowywany jest zestaw alignerów specjalnie dostosowanych do zębów konkretnego pacjenta, które stopniowo przesuwają zęby. Każdy aligner  z kompletu nosi się przez około dwa tygodnie i wymienia się je na nowe, aż do uzyskania pożdanego ustawienia zębów.

Plan leczenia metodą Invisalign jest przygotowywany przez Lekarza na podstawie indywidualnych potrzeb pacjenta

aparat4

Jeśli są Państwo zainteresowani prezentowanymi przez nas rozwiązaniami zapraszamy do Studia Stomatologii Estetycznej SE+ na konsultację, podczas której lekarz ortodonta przedstawi Państwu plan leczenia.