Aparaty ortodontyczne Invisalign

invisalign_1

Studio Stomatologii Estetycznej otrzymało autoryzację do wykonywania aparatów ortodontycznych typu Invisalign.

Invisalign pozwala na otrzymanie efektu pięknego uśmiechu bez konieczności zakładania tradycyjnego aparatu stałego. 

invisalign

Te przezroczyste aparaty ortodontyczne zostały opracowane przez firmę Align Technology we współpracy
z wybitnymi ortodontami w 1997r. Za pomocą metody Invisalign zęby prostowane są kilkoma kompletami alignerów dostosowanych do potrzeb pacjenta. Alignery delikatnie i równomiernie przesuwają zęby, są wygodne i przezroczyste dzięki czemu dużo mniej widoczne od tradycyjnych aparatów stałych. Aparaty Invisalign można łatwo zdjąć, co znacznie ułatwia jedzenie czy czyszczenie zębów. 

         invisalign_2invisalign-close

Dzięki zaawansowanej technologii system Invisalign może być stosowany w leczeniu szeregu przypadków ortodontycznych, takich jak stłoczenia zębów, szparowatość, zgryz krzyżowy, zgryz głęboki, czy przodozgryz które do tej pory leczono za pomocą tradycyjnych aparatów.

invisalign_9

Leczenie aparatami Invisalign trwa od 9 do 18 miesięcy. Podczas pierwszej wizyty lekarz tworzy plan leczenia jednocześnie opracowując trójwymiarową wizualizację jego efektów, dzięki której można zobaczyć, jak zęby będą przemieszczać się do pożądanej pozycji.

invisalign_10

Alignery należy nosić przez około 20–22 godzin dziennie, zdejmując je na czas posiłków oraz czyszczenia szczotką i nicią dentystyczną lub na szczególne okazje.

invisalign_3

Już dziś umów się na konsultację z naszym lekarzem ortodontą dr Katarzyną Mazur, żeby przekonać się jak dzięki Invisalign uzyskać piękny uśmiech.

Elektroniczny system składania wniosków

MediRaty

MediRaty to pierwszy w Polsce program finansowania („pożyczka medyczna”) płatnych usług medycznych skierowany wyłącznie do branży medycznej. Szeroki wachlarz finansowanych zabiegów oraz bardzo dogodne warunki sprawiają, że MediRaty są doskonałym rozwiązaniem dla Pacjenta, który potrzebuje skorzystać z usług medycznych na najwyższym poziomie, ale bez zbędnego obciążania budżetu domowego czy czekania w kolejce.

Studio stomatologii estetycznej